DORRA - Doctors for Asia

DORRA léčí a učí tam, kde je potřeba - a sama se neobejde bez pomoci a přízně fanoušků a sponzorů!

Jak pomoci?

Toto je CAMPUR - taková klasická lombocká "míchanice".

Je výborná, protože má mnoho ingrediencí. Kdyby byla každá složka podávána zvlášť, tak by to tak vynikající jídlo nebylo.

A tak to funguje i v naší organizaci. Bez lékařů, záchranářů, sestřiček, čekých i místních koordinátorů, propagátorů projektu, fanoušků a sponzorů by DORRA nebyla DORRA.

Chcete nám pomoci léčit a učit tam, kde je to potřeba ?

Povíme vám, JAK na to!


1. Finančním darem: Jsme velmi vděční za jakoukoli částku! Prosíme do kolonky pro příjemce napsat Vaše jméno (pokud si přejete). Vydáváme také potvrzení pro daňové účely.

DORRA, o.p.s.

Česká spořitelna Hradec Králové

4125580369/0800


2. Materiální pomocí: Přivítáme především volně prodejné léky pro děti i dospělé (na horečku, bolest, kašel..). Staré autolékárničky se nám také hodí. Dary prosíme přinést do ordinace v Hořicích nebo Dvoře Králové, pro hradecké do fakultní nemocnice (KARIM - MUDr.Stoszková, MUDr.Stříteská).

3. Službami: Hledáme pomoc s propagací na Facebooku! Umíte perfektně anglicky a mohli byste nám spravovat stránky v angličtině?

4. Propagací: Máte své webové stránky a chcete nám pomoci umístěním odkazu na nás? Budeme moc rádi. Vaše stránky se objeví mezi našimi partnery!

Děkujeme vám, že nás podporujete! Každého zájmu a pomoci si velmi vážíme!

Tým DORRA