DORRA - Doctors for Asia

DORRA léčí a učí - a aby mohla pomáhat tam, kde je potřeba, potřebuje pomoc i od vás ...

CD, které POMÁHÁ!

Nejoriginálnější vánoční dárek je na světě - CD, kterým potěšíte i pomůžete! CD plné pohádek, říkanek a písniček v indonéském duchu! Minulá 2 podobná velmi úspěšná CD vytěžila pro projekty UNICEF a ADRA více než 1 milion Kč a potěšila asi 8 000 dětí u nás. Kupte si i DVOJÍ DÁREK od organizace DORRA a poleťte s námi DO INDONÉSIE NEJEN ZA POHÁDKOU!

E-shopy zde:

1. Pikle z pytle - obhod s kreativními hračkami

- https://www.pikle.cz/e-shop/cd-do-indonesie-nejen-za-pohadkou/

2. E-mailem

- dohoda hlavně pro zájemce z Prahy a Posázaví - petralazakova@gmail.com

3. MP3 verze

- https://bit.ly/pomahaci-audioknihy


Ukázky z CD "Do Indonésie nejen za pohádkou":

Jak se CD natáčelo a jak se křtilo? Stačí se podívat!

Jak reagují lidé na naše CD? Přečtěte si to... a pak si ho objednejte :-)

Dobrý den Petro,

jmenuji se Mariana Narendra Pflegerová. Mám manžela z Indonesie a také dva kluky, 6 a 2 roky. Koupila jsem samozřejmě pro kluky CD a chci Vám už dlouho říct (lepší pozdě než nikdy, tak teď nastala ta příležitost :-)), že to byl u nás rozhodně ten nejúžasnější dárek, který nevyšel z obliby. Starší syn ho dostal k narozeninám už 30. listopadu a od té doby ho nedal z ruky. Umí ho snad celé nazpaměť. A dokonce i ten mladší zpívá s bráchou nadšeně písničky české i indonéské. "To se mi líbí, to se mi líbí!" je u nás doma opravdový hit a už se z toho stalo takové ustálené úsloví: Zanotujem si je vždycky, když se nám něco líbí. Vaše dílko mi moc a moc pomohlo v mé snaze vést děti k jejich indonéské polovině kořenů, za což Vám patří mé díky. Dominik se s CD pochlubil i ve školce a poslouchali ho s paní učitelkou vždy po obědě skoro celý Advent!
I proto se chci zeptat: Ve Vaší emailové pozvánce na akci v Říčanech zmiňujete, že můžete připravit program pro školu či školku. V naší školce by o takový program měli zájem, v rozsahu tak 60 minut. Ptali se samozřejmě na podmínky, cenu atd. Můžete mi dát více informací? Ráda vše zprostředkuji.
Vím, že chvály není nikdy dost, a proto Vám chci ze srdce pogratulovat k tomuto úžasnému počinu. Píšete, že jste si tímto CD splnila jeden svůj sen, tak to Vám opravdu věřím! Je to báječně vydařené dílko a určitě udělalo a ještě udělá radost mnoha lidem u nás i na Lomboku! Z těch nahrávek opravdu dýchá Indonésie tak, jak je mému srdci blízká a je cítit, že i Vašemu. Ta Indonésie, co nás jednou chytí a už nikdy nepustí. Úplně z něj sálá radost a nadšení, které jste do něj všichni vložili. Jeho existence je pro mě velkou motivací pro mé další profesní směřování, protože akademické prostředí mě zdaleka nedokázalo takto naplnit...
Konečně, ráda bych koupila ještě jedno CD, které bych mohla půjčovat dalším rodičům. Chodím na hudebně-taneční kroužek také s mladším synem, ráda bych nabídla třeba i tam.
PS: Také jsem si přečetla, že jste CD vytvořila dokonce už několik a jedno z nich bylo věnováno také Africe? Kde bych ho sehnala?
Srdečně zdravím, přeji mnoho úspěchů v novém roce a těším se na odpověď,
Mariana Narendra Pflegerová

Jak jsme natáčeli při natáčení CD? Stačí se podívat :-)

Kde si CD budete můžete koupit?

Prodejní místa:

NOVĚ i ve formátu MP3 - a dokonce i všechna 3 Petřina "pomáhací CD" zde:

https://bit.ly/pomahaci-audioknihy


E-shopy zde:

1. Pikle z pytle - obhod s kreativními hračkami

- https://www.pikle.cz/e-shop/cd-do-indonesie-nejen-za-pohadkou/

2. BENU lékárny

www.benu.cz

3. E-mailem

- dohoda hlavně pro zájemce z Prahy a Posázaví - petralazakova@gmail.com