DORRA - Doctors for Asia

DORRA léčí a učí tam, kde je potřeba - a dělá radost i českým dětem!

CD, které pomáhá!

Charitativní audio CD pro děti plné pohádek, říkanek a písniček ze vzdálených zemí. Tato CD potěší české děti a zároveň pomáhají dětem v chudších oblastech světa - výtěžky podporují projekty neziskových organizací (UNICEF, ADRA, DORRA). Pohádky z CD jsou pravidelně vysílány v Českém rozhlase a CD "Do Sýrie nejen za pohádkou" bylo oceněno na Mezinárodním knižním veletrhu Svět knihy 2016!

Na CD se podílely i tyto osobnosti: Valérie Zawadská, Petr Vacek, Tonya Graves a Jana Rychterová!

CD Do Afriky nejen za pohádkou a CD Do Sýrie nejen za pohádkou už získala pro děti v Africe a v Sýrii (pro projekty UNICEF a ADRA) více než 1 milion Kč!

Třetí CD pomáhá sehnat finance na lékařský projekt organizace DORRA na Lomboku. CD se jmenuje Do Indonésie nejen za pohádkou! 

HERE you can find a few words about the charitable CD in English:

Dětské CD plné pohádek, říkanek a písniček "Do Afriky nejen za pohádkou" získalo pro UNICEF více než 750 000 Kč a pomohlo tak mnoha dětem v Africe.

Jana Hanušová

"V dnešní době není výjimkou, že se pod lákavým názvem a vyzývavým obalem skrývá poloprázdný obsah - nekvalitní, povrchní, šitý horkou jehlou.

Ne tak v případě CD "Do Afriky..." !! Tohle cédéčko je nabyté kvalitou od začátku až do konce. Posluchače si získá hned roztomilým úvodem a svým příjemným a trefným zvukovým a hudebním podbarvením. Autentická africká hudba se mi moc líbí. Líbí se mi i struktura cédéčka - pohádky se střídají s informacemi, které děti slyší z úst svých vrstevníků, což je jistě upoutá a lépe udrží pozornost. Umím si představit, že by se tohle cédéčko mohlo skvěle využít ve školkách a v nižších třídách ZŠ v rámci multikulturní výchovy a nejrůznějších školních projektů. My jsme se při něm s manželem a dětmi skvěle bavili. Jen více takových perel....."

Dětské CD plné pohádek, říkanek a písniček "Do Sýrie nejen za pohádkou" vytěžilo pro organizaci ADRA za půl roku více než 400 000 Kč. Pomohlo tak malým syrským uprchlíků v Libanonu.

CD "Do Indonésie nejen za pohádkou" vyšlo v listopadu 2016. Už teď má na kontě přes 200 000 Kč! Podle autorky, věrných posluchačů a mnoha dětí jde o nejmilejší a nejpropracovanější CD! Kupte si ho i Vy! :-)

O "pomáhací CD" projevila milý zájem i Česká televize! Rychlý pohled do zákulisí DORRA měla divákům zprostředkovat Petra. Zajímá vás to? Klikněte níže!

https://bit.ly/DORRA_CeskaTelevize