DORRA - Doctors for Asia

DOBROVOLNÍCI - lékaři na Lomboku

Touhle cestou budete jezdit do práce - no, neberte to! :-) 

Proč jet s DORRA na Lombok?

1. Respektujeme i krátší pobyty - ideálně měsíc a více. V ojedinělých případech není problém ani 20 pracovních dní (tedy 4 týdny)!

Přiznáváme ale, že vždy dáváme velkou přednost měsíčním a delším pobytům - jde pak o výrazně efektivnější pomoc - máte čas se na místě trochu rozkoukat, zvyknout si na naše místní spolupracovníky/tlumočníky a oni na vás +  pacienti k vám po delší době cítí větší důveru a je s nimi lepší komunikace.

2. Respektujeme a dokonce doporučujeme pracovat jen v dopoledních nebo odpoledních hodinách! Odpolední/dopolední program by byl už jen na Vás. Chceme, aby to pro Vás byla nejen zkušenost a zážitek, ale částečně i dovolená. Nemůžeme vám pobyt hradit, tak tuto volnost vnímáme jako určitou kompenzaci.

3. Výjezdem s DORRA získáte jediněčnou zkušenost - ověříte si své limity v netypických "polních" podmínkách, budete se muset spoléhat především na velmi základní vybavení, své zkušenosti, svůj selský rozum a na rady odborníků z ČR. Výjezd s DORRA může být startovním bodem pro misi s Lékaři bez hranic.  

Co udělat, abyste mohl/a vyjet jako dobrovolník DORRA na Lombok?

  1. Přečtěte si důkladně náš web a podívejte se na náš FB!
  2. Zašlete nám životopis v jakémkoli jazyce a motivační dopis. Do motivačního dopisu prosím napište: Jak jste DORRA objevil/a? Proč chcete vyjet jako dobrovolník? Proč chcete vyjet zrovna s organizací DORRA?
  3. Do emailu napište své časové možnosti - termín případného výjezdu a délku pobytu na Lomboku.

Ubytování na Lomboku v Serah homestay

Nemalujte své sny do písku - uskutečněte je! Spolu s organizací DORRA! Právě teď!