DORRA - Doctors for Asia

DORRA léčí a učí tam, kde je potřeba - a sama se neobejde bez pomoci a přízně fanoušků a sponzorů!

Jak pomoci?

Toto je CAMPUR - taková klasická lombocká "míchanice".

Je výborná, protože má mnoho ingrediencí. Kdyby byla každá složka podávána zvlášť, tak by to tak vynikající jídlo nebylo.

A tak to funguje i v naší organizaci. Bez lékařů, čekého i lombockého týmu, propagátorů projektu, fanoušků a sponzorů by DORRA nebyla taková jaká je - přehledná, smysluplná a respektovaná.

Chcete nám pomoci léčit a učit tam, kde je to potřeba ?

Povíme vám, JAK na to!


1. Finančním darem: Jsme velmi vděční za jakoukoli částku! Prosíme do kolonky pro příjemce napsat Vaše jméno (pokud si přejete). Vydáváme také potvrzení pro daňové účely.

DORRA, o.p.s.

Česká spořitelna Hradec Králové

4125580369/0800


2. Materiální pomocí: Přivítáme především volně prodejné léky pro děti i dospělé (na horečku, bolest, kašel..). Staré autolékárničky se nám také hodí. Dary prosíme přinést do ordinace v Hořicích nebo Dvoře Králové, pro hradecké do fakultní nemocnice (KARIM - MUDr.Stoszková, MUDr.Stříteská). Nebo pokud jste z Prahy a okolí, kontaktujte Petru - petralazakova@gmail.com

3. Službami: Hledáme pomoc s propagací na Facebooku! 

4. Propagací: Máte své webové stránky a chcete nám pomoci umístěním odkazu na nás? Budeme moc rádi. Vaše stránky se objeví mezi našimi partnery!

5. Zakoupení charitativního CD: Kupte si pro sebe, své přátele, své zaměstnance nebo klienty charitativní CD DORRA! Bavte se a zároveň pomáhejte! Více zde!

1. Pikle z pytle - obhod s kreativními hračkami

- https://www.pikle.cz/e-shop/cd-do-indonesie-nejen-za-pohadkou/

2. E-mailem

- dohoda hlavně pro zájemce z Prahy a Posázaví - petralazakova@gmail.com

3. MP3 verze

- https://bit.ly/pomahaci-audioknihy

Děkujeme vám, že nás podporujete! Každého zájmu a pomoci si velmi vážíme!

Tým DORRA