DORRA - Doctors for Asia

SPONZOŘI

DORRA léčí a učí tam, kde je potřeba - ALE nezvládnula by to BEZ VÁS sponzorů, příznivců a milých lidí, kteří nám držíte palce!

Dávají pár od 200 do 500 Kč měsíčně, nebo až 10 000 Kč ročně, anebo si koupili a doporučili svým přátelům naše CD. Díky nim máme finance na analgetika, antihypertenziva, antibiotika,... :-) Jsou to PRAVIDELNÍ DÁRCI! Jsou to lidé, kterých si nesmírně vážíme. Jsou to právě ti, kvůli kterým máme chuť informovat o tom, co na Lomboku děláme, a proč nám to přijde stále smysluplné. DĚKUJEME VŠEM, kteří kdy přispěli na náš účet nebo si koupili jakékoli ze 3 charitativních CD! Vaší pomoci si ohromně vážíme!


Bez této ženy by to absolutně nešlo! Byla s námi už od začátku. Viděla nás, když jsme na Lombok dovezly hromadu tašek s léky a tápali, hledali, zkoušeli... Viděla nás, když se tvořilo charitativní CD, které mělo všechno změnit - tedy nejen udělat radost českým dětem, ale také zajistit finance pro tým DORRA. IVANA DRBOHLAVOVÁ vše v klidu sledovala, a nakonec se rozhodla. Její finanční podpora je významná a pravidelná. A její psychiská podpora pro Petru coby vedoucí indonéského projektu zásadní a velmi ceněná. Ivanko, děkujeme!


Léky, zdravotnický materiál a PR podpora - to vše nám zajišťovaly na začátku lékárny BENU! A tým DORRA si toho velmi váží!


Asi každý z nás má rád rychlá jednání. Ta jednání bez "medových" slov, která k cíli obvykle nevedou. Přesně taková férová a svižná dohoda bylo s naším novým donorem - firmou CAPEXUS! Za důvěru, za milou a rychlou spolupráci děkujeme především Michaele Kopecké z Capexus. Díky donorům můžeme i nadále pomáhat na Lomboku těm, kteří to opravdu potřebují! PS. Tým DORRA doporučuje - potřebujete vybavit nebo vylepšit interiér? Mrkněte na www.capexus.cz!

Sponzor, který náš projekt viděl na vlastní oči, pomáhal vlastníma rukama a zažil slasti i strasti našich zdravotníků na vlastní kůži! Šéf Melodybrass BIG BAND Jan Petrovický a jeho partnerka Marjánka nám pomáhají, jak mohou. A my jim za jejich ochotu a důvěru velmi děkujeme! 


Bez oblečení by to také nešlo! Pohodlná, lehká, praktická trika DORRA nám s velkou ochotou dodala firma OP TIGER! Rovněž pro nás vyrobila velké množství samolepek! Tým DORRA velmi děkuje za milou spolupráci!


Finance na jediný dopravní prostředek, kterým se na Lomboku dostanete všude, zajistila odvážná Kristýna Kabilková a její výtvarný ateliér BAREVNÉ MALOVÁNÍ! Tým DORRA děkuje za úžasně rychlé jednání, ohromnou laskavost a obdivuhodnou statečnost!


Pomoc s propagací projektu DORRA, s prodejem charitativního dětského CD "Do Indonésie nejen za pohádkou", spolupráce na benefičních akcích DORRA... to je práce především Kateřiny Přechové a Dominiky Zábranské! Tým DORRA je za ochotu těchto odvážných děvčat opravdu vděčný! Potřebujete zabavit vaše děti? Chcete mít volný víkend? Mrkněte na HRAJ SI - www.hraj-si.com.


"Dobrý den, udělejme to stejně jako vždy v minulosti. Pošlete mi prosím seznam, a my zboží pošleme na výdejce." To je jasné slovo "chlapa" - jak se říká:-) Ale ve skutečnosti jde o slova milého sponzora MEDIPOS P+P, díky kterému může být naše pomoc na Lomboku kvalitnější! Tato firma nám totiž dodala lékařské pomůcky v hodnotě cca 10 000 Kč. Tým DORRA moc děkuje!
Můžete se podívat na www.pomuckyPROzdravi.cz a www.medipos.cz - třeba tam objevíte něco zajímavého i pro sebe, nebo můžete hádat, co jsme asi objednali my na Lombok:-)


"Velmi rád bych Vám chtěl napsat, že jsem dostal souhlas, že Vám mohu u projektu "dorra-doctors.cz" aktivovat prémiové služby Profi, kde máte neomezený limit přenesených dat." Taková milá zpráva přišla od týmu WEBNODE. Právě díky WEBNODE můžete nahlédnout do našeho zdravotnického projektu v Indonésii jak očima, tak ušima. A víte, co je úžasné? Když chcete vytvořit a spravovat web na WEBNODE, nemusíte být programátor, zapálený počítačový nadšenec... zvládne to i obyčejná žena ve středním věku :-) WEBNODE nám šetří čas, peníze i nervy! DĚKUJEME!

DĚKUJEME - bez vás by to nešlo...

Číslo účtu DORRA, o.p.s. : 4125580369/0800